Wypadek na ul. Pilskiej – Wieleń

Dziś tj. 21 marca 2017 o godzinie 10:27 strażacy z Wielenia zostali zadysponowani dwoma zastępami do wypadku, który miał miejsce na ulicy Pilskiej we Wieleniu. Pojazd marki BMW za przejazdem kolejowym uderzył w przydrożne drzewo. Dwie osoby poszkodowane zostały przetransportowane do Szpitala Powiatowego w Trzciance. Droga w miejscu zdarzenia została zamknięta a ruch odbywał się wyznaczonym objazdem. Działania strażaków polegały na udzieleniu kwalifikowanej pomocy medycznej osobom podróżującym samochodem, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również JRG Czarnków, ZRM Krzyż, Policje z Czarnkowa oraz Wielenia.

Opracował: dh Michał Aumüller
Zdjęcia: dh Marek Mendyk